• 1 parduotuvės, 5 414 produktai
Bridgestone Potenza Sport

Bridgestone Potenza Sport

/92% · vasara · · : Aukščiausios kokybės

A
C
B
Bridgestone Potenza Sport
patikrinti Bridgestone Potenza Sport prieinamumą
Plotis
Profilis
Ratlankio dydis

Turinys:

Dydžiai

Bridgestone Potenza Sport gaminamas 133 dydžiais, pradedant nuo 205/45 R17 iki 285/40 R22.
Filtras:
rodyti kainas

Panašios padangos

Palyginimas: padangos panašios į Bridgestone Potenza Sport

Laiko juosta

2021

Bridgestone Potenza Sport buvo paleistas

2021

Bridgestone Potenza Sport buvo išbandytas 3x (Tyre Reviews,...) ir laimėjo Autobild 265/35 R20 testą.

2022

Bridgestone Potenza Sport buvo išbandytas 4x (Autobild,...)

2023

Bridgestone Potenza Sport buvo išbandytas 7x (Autobild,...)

2024

Bridgestone Potenza Sport buvo išbandytas 3x (Autobild,...) ir laimėjo Autobild 225/55 R17 testą.

Pasiekimai

Geriausias
wet-handling
Drėgnas tvarkymas
Autobild 2024
Autobild 2024
Autozeitung 2023
Automotorsport 2023
Geriausias
wet-circle-cornering
Važiavimas šlapiu ratu posūkiuose
Autobild 2024
Autobild 2024
Autobild 2023
Sportauto 2023
Geriausias
dry-braking
Sausas stabdymas
Autobild 2024
Autobild 2023
Ace 2023
Autobild 2022
Geriausias
wet-braking
Stabdymas ant šlapios dangos
Autobild 2024
Autobild 2024
Autozeitung 2023
Autobild 2022
Geriausias
dry-handling
Sausas tvarkymas
Autozeitung 2023
Automotorsport 2023
Autobild 2023
Autoexpress 2022
Geriausias
aquaplaning-cross
Aquaplaning - kryžius
Automotorsport 2023
Sportauto 2022
Geriausias
aquaplaning-longitudinal
Akvaplanavimas - išilginis
Autobild 2024
Autobild 2023
Geriausias
noise-interior
Vidaus triukšmas
Autobild 2021

Bridgestone Potenza Sport padangų bandymuose

Visi padangų bandymai, kuriuose dalyvavo Bridgestone Potenza Sport:
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2024 225/55 R17
Pavyzdinis
Užėmė #1 iš 10
Užimdamas pirmą vietą tarp dešimties konkurentų, Bridgestone Potenza Sport išsiskyrė atliktame teste, uždirbdamas galutinį vertinimą "Pavyzdys." Šis premium klasės padanga išsiskyrė savo išskirtiniu valdymu ant drėgnų paviršių, aukštu sukibimu tiek drėgnomis, tiek sausomis sąlygomis, preciziniu vairo valdymo atsaku, trumpais stabdymo atstumais ant drėgnų kelių ir labai gerais saugumo atstumais nuo akvaplanavimo. Ji taip pat atkreipė dėmesį savo kuro taupumo savybėmis ir vidutiniu kainos lygiu. Šiek tiek trūkumo buvo pastebėta dėl šiek tiek padidėjusio ratų triukšmo. Verta paminėti, kad padanga išsiskyrė geru pasirodymu disciplinose, tokiose kaip akvaplanavimas - ilgitudinis, ratų sukibimas, stabdymas drėgnoje dalyje, ratų ratuose ir drėgname valdyme, aiškiai demonstruodama savo dominavimą svarbiausiuose vairavimo saugumo ir efektyvumo srityse.
Pavadinimas šlapiaSausasPasipriešinimas riedėjimuiTriukšmas
Geriausios testo reikšmės1-2+2+2+
Bridgestone Potenza Sport1- 22+ 3+
Parodyti testo informaciją
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2024 235/55 R19
Geras
Užėmė #3 iš 11
Bridgestone Potenza Sport pasiekė pagiriamą trečiąją vietą prieš savo konkurentus, užtikrindama galutinį įvertinimą "Gerai". Šis vasaros padangos puikiai pasirodė įvairiose disciplinose, ypač sausųjų stabdymuose, valdymu ant grunto, purvo sukibimu, šlapiųjų stabdymų metu, šlapiojoje apskritimo lenktynėse ir drėgname valdyme, atskleisdama savo universalumą skirtingose paviršių rūšyse. Dėl jos aukštosios pridėtinės vertės profilio, kuris užtikrina puikius vairavimo dinamikos rodiklius, Potenza Sport taip pat nustebino įtikinamomis nekelio gebėjomis, tikslia stūmimo sistema ir trumpais stabdymo atstumais tiek drėgnose, tiek sausose vietose. Tačiau pastebėta, kad ji turi didesnį sukimosi pasipriešinimą, kas buvo nedidelė trūkumo dalis jos bendrame veikime.
Pavadinimas
Bridgestone Potenza Sport
Parodyti testo informaciją
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2024 265/35 R19
Geras
Užėmė #4 iš 7
Užimdamas ketvirtą vietą iš septynių konkurentų, Bridgestone Potenza Sport pelnė pagirtiną įvertinimą „Geras“. Šis padangas išsiskyrė dėl dinamiškų valdymo savybių ir įspūdingo sukibimo su drėgnomis dangomis, kartu su trumpais stabdymo atstumais ir tiesioginiu vairo reagavimu, užtikrinant gerą pusiausvyrą. Tačiau jis parodė reikšmingą drabužių nusidėvėjimą vos po kelių ratų ant sauso trapių, kas paveikė jo bendrą įvertinimą. Nepaisant stiprių sričių, kuriose jis išsiskyrė, nebuvo jokių konkrečių disciplinų, kuriose jis būtų absoliučiai geriausiai įvertintas, taip pat nebuvo jokių savybių, kuriomis baigė paskutinysis. Ši sumaišytos veiklos atlikimas pabrėžia jo galimybes tam tikroms sąlygoms, tuo pat metu pabrėžia sritis, kuriose galima padaryti pagerinimus.
Pavadinimas šlapiaSausasPasipriešinimas riedėjimuiTriukšmas
Geriausios testo reikšmės1-2+1-1-
Bridgestone Potenza Sport2222-
Parodyti testo informaciją
SportAuto
SportAuto Vasarinių padangų testas 2023 225/40 R18
Labai geras
Užėmė #6 iš 11
Bridgestone Potenza Sport užėmė 6 vietą iš 11 konkurentų išsamioje vertinime ir buvo apdovanotas galutiniu reitingu "Labai gerai". Šis sportinis padangas išsiskyrė aštriu valdymu ir aukštu šoniniu palaikymu drėgnuose keliuose, taip pat saugiu ir patraukliu valdymu vairuojant sausame kelyje. Ypač išsiskyrė jo viršutinės galimybės disciplinose, tokiose kaip sausas vairavimo atsakas, druskingų ratų gūžimas ir tiek subjektyvus, tiek objektyvus drėgna valdymas, pralenkiant savo varžovus. Tačiau padanga susidūrė su kritika dėl ilgesnių stabdymo atstumų esant žemesnei temperatūrai ir gana priekine ranka orientuotu valdymu drėgnuose keliuose. Be to, jos sausas stabdymo našumas buvo laikomas silpnas, ir ji turėjo didžiausią visų išbandytų padangų slydimo pasipriešinimą, nurodant, kad yra vietos potencialiems tobulinimams.
Pavadinimas
Bridgestone Potenza Sport
Parodyti testo informaciją
ACE
ACE Vasarinių padangų testas 2023 225/45 R18
Labai rekomenduojama
Užėmė #4 iš 10
Pavadinimas šlapiaSausasPasipriešinimas riedėjimuiTriukšmas
Geriausios testo reikšmės7154197
Bridgestone Potenza Sport6753155
Parodyti testo informaciją
Autozeitung
Autozeitung Vasarinių padangų testas 2023 235/35 R19
Testo nugalėtojas
Užėmė #2 iš 9
Užėmusi 2 vietą iš 9 varžovų, Bridgestone Potenza Sport išsiskyrė puikia veikla, užtikrinant Testo Nugalėtojo titulą. Ji atskleidė išskirtiną gebėjimą drėgnose keliuose, su nepriekaištingomis vairavimo savybėmis, kurios prisidėjo prie greitesnių ratų laikų lyginant su artimiausiu varžovu, nors didesnė padangų nusidėvėjimas buvo priskirtas jos aukštai sukibimo lygiui. Ji taip pat parodė viršūnišką veikimą sausomis sąlygomis, įspūdingai pasiekdama aukščiausias reitingas stabdant, tvarkantis ir saugumui, greitai ir nuspėjamai reaguojant į srovės pokyčius, bet reikalingos aktyvios korekcijos. Jos sukibimas, dinamika ir saugumas drėgnuose paviršiuose buvo pastebimai išryškinti, parodant, ką šiose srityse galima pasiekti. Tačiau buvo pažymėta, kad padanga turi didžiausią sukibimo pasipriešinimą tarp dalyvių, kas galėtų lemti didesnį kuro sąnaudų suvartojimą. Padanga pirmauja sausų apdorojimo, saugumo, drėgnų stabdymo, drėgnų tvarkymo ir drėgnų saugumo srityse, tačiau pastebėta, kad ji yra šiek tiek brangesnė nei panašaus vertinimo konkurentai.
Pavadinimas
Bridgestone Potenza Sport
Parodyti testo informaciją
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2023 225/40 R18
Išskirtinis
Užėmė #2 iš 13
Užimdami 2 vietą iš 13 varžovų, Bridgestone Potenza Sport įspūdingu galutiniu įvertinimu „Puikus“ nustebino. Šis naujas sportinis aukštos našumo klasės padangas išsiskyrė puikiais valdymo savybėmis tiek ant drėgno, tiek ant sauso kelio paviršiaus. Taip pat ji didžiavosi gera pusiausvyra, preciziniu vairavimu su stipriu grįžimu ir trumpais stabdymo atstumais abiejų sąlygų metu. Ypatingai gerai ji pasirodė disciplinose tokiuose kaip akvaplanavimas - horizontalusis, sausas stabdymas, sausas valdymas, minkštas ratas su skrieju, ir drėgnas valdymas, pabrėžiant jos universalumą skirtingose drėgnose ir sausose situacijose. Tačiau ji turėjo ir savo trūkumų, įskaitant padidėjusį sukimosi pasipriešinimą ir vidutinį komfortą. Nepaisant šių nedidelių problemų, jos giriama saugumo rezervai akvaplanavimo metu patvirtino jos patikimumą ir veiksmingumą.
Pavadinimas šlapiaSausas
Geriausios testo reikšmės2+1-
Bridgestone Potenza Sport2+ 2+
Parodyti testo informaciją
Gute-Fahrt
Pavadinimas
Bridgestone Potenza Sport
Parodyti testo informaciją
šaltinis: reifenpresse.de
Tyre Reviews
Pavadinimas
Bridgestone Potenza Sport
Parodyti testo informaciją
Automotorsport
Automotorsport Vasarinių padangų testas 2023 255/45 R20
Labai geras
Užėmė #5 iš 10
Užimančios 5-ą vietą iš 10 konkurentų, „Bridgestone Potenza Sport“ sukūrė pastebimą įspūdį savo veiksmingumu, pelnydama „Labai gera“ galutinį įvertinimą. Ši padanga buvo gerai įvertinta dėl jos išskirtinio sukimosi sukibimo tiek ant drėgnų, tiek ant sausų paviršių, taip pat dėl preciziškų valdymo savybių, kurios atskleidė jos sportiškumą. Tačiau ji neišvengė kritikos; buvo pastebėtos ilgesnės stabdymo atstumai ant drėgnų paviršių, taip pat buvo pastebėta, kad padanga jautri temperatūros pokyčiams. Be to, aukštas sukimo pasipriešinimas ir garsesnis triukšmas važiuojant buvo dairytini dalykai, kartu su kiek šiurkštesniu važiavimu. Nepaisant šių trūkumų, padanga išsiskyrė keliuose svarbiuose disciplinose, išsiskirdama kaip geriausia akiplokių slidumo - kirsties, sauso valdymo, sauso pakeitimo juostoje, sauso vairo reakcijos, drėgno valdymo, objektyvio drėgno valdymo ir drėgno šoninio vadovo srityse, parodant stiprią jos veiksmingumą įvairiomis sąlygomis.
Pavadinimas
Bridgestone Potenza Sport
Parodyti testo informaciją
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2022 245/40 R19
Geras
Užėmė #6 iš 10
Užėmus šeštą vietą tarp dešimties konkurentų, Bridgestone Potenza Sport demonstravo tvirtą pasirodymą, pažymėtą „Gera“ galutine įvertinimu. Padangos parodė įspūdingą sportinį žavesį su puikia saugumo rezerva akiplaukio situacijose ir dinamišką valdymo charakteristiką, derinantį su tiesioginiu vairavimo atsaku. Nors ji pasižymėjo puikiais naudrodami lietaus apskritimo posūkiuose, pasižymėdama kaip geriausia šioje srityje, jos pasirodymą šiek tiek stabdė pratęstos stabdymo atstumai ant šlapių paviršių. Šis stiprybių ir silpnybių derinys pabrėžė tiek padangos sugebėjimą tvarkyti iššūkius teikiančias sąlygas, tiek sritis, kuriose galėtų būti galimybės pagerinti.
Pavadinimas šlapiaSausas
Geriausios testo reikšmės2+1-
Bridgestone Potenza Sport22+
Parodyti testo informaciją
šaltinis: www.autobild.de
Tyre Reviews
Tyre Reviews Vasarinių padangų testas 2022 255/35 R19
Rekomenduojama
šaltinis: www.tyrereviews.com
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2022 225/45 R18
Geras
Užėmė #5 iš 11
Bridgestone Potenza Sport įvertintas 5-ame iš 11 konkurentų, pelnęs galutinį įvertinimą "Geras". Šios prabangios vasaros padangos įspūdingos savo įtikinamomis vairavimo savybėmis ant drėgnų paviršių, pasižymėjusios sportišku, dinaminiu drėgnu valdymu, tiesioginiu vairavimo atsaku ir stabilumu sausame valdyme. Taip pat jos išsiskyrė trumpais stabdymo atstumais tiek ant drėgnų, tiek ant sausų kelių bei suteikė gerą važiavimo komfortą. Vis dėlto buvo pastebėta, kad jos pasižymėjo didesniu sukimosi pasipriešinimu ir didesniu triukšmu. Išsiskiriant konkrečiose disciplinose, ji pirmauja sausame stabdyme, drėgnu stabdyme, drėgno apsisukimo kampuose ir drėgne valdyme, pažymint ją kaip stiprų atlikėją svarbiuose saugumo ir sporto aspektuose.
Pavadinimas šlapiaSausas
Geriausios testo reikšmės2+1-
Bridgestone Potenza Sport1-2
Parodyti testo informaciją
šaltinis: reifenpresse.de
Sportauto
Pavadinimas Bendras taškų skaičiusšlapiaSausasPoveikis aplinkai
Geriausios testo reikšmės9,37,27,26,3
Bridgestone Potenza Sport8,29,08,06,3
Parodyti testo informaciją
šaltinis: reifenpresse.de
Tyre Reviews
Tyre Reviews Vasarinių padangų testas 2021 225/40 R18
Labai rekomenduojama
Užėmė #4 iš 11
Pavadinimas
Bridgestone Potenza Sport
šaltinis: www.tyrereviews.com
Autobild
Pavadinimas Bendras taškų skaičiusšlapiaSausasPoveikis aplinkai
Geriausios testo reikšmės9,15,75,76,3
Bridgestone Potenza Sport98,99,66,3
Parodyti testo informaciją
šaltinis: www.autobild.de
Autobild
Pavadinimas šlapiaSausas
Geriausios testo reikšmės11-
Bridgestone Potenza Sport1 1-
Parodyti testo informaciją
šaltinis: www.autobild.de

Bandymų reitingų pasiskirstymas

100% (10x)90% (1x)85% (6x)
IšskirtinisLabai rekomenduojamaPavyzdinisTesto nugalėtojasLabai gerasGeras +RekomenduojamaGeras
1x2x2x1x4x1x2x4x

Reitingai x Ratų dydis

R17R18R19R20
100% (1x)95% (6x)91.3% (8x)100% (2x)

Reitingai x Plotis

225/xx Rxx235/xx Rxx245/xx Rxx255/xx Rxx265/xx Rxx
95.7% (7x)93.8% (4x)85% (1x)95% (3x)92.5% (2x)

Faq

  1. Kur pagamintas Bridgestone Potenza Sport?

    Bridgestone Potenza Sport yra pagamintas Lenkija/Vengrija.

  2. Ar ši padanga tinkama visureigiams?

    Taip, ši padanga taip pat gaminama suv dydžių.

Kiti Bridgestone modeliai