• 1 parduotuvės, 5 414 produktai
Bridgestone Turanza 6

Bridgestone Turanza 6

/87% · vasara · · : Aukščiausios kokybės

Bridgestone Turanza 6
patikrinti Bridgestone Turanza 6 prieinamumą
Plotis
Profilis
Ratlankio dydis

Turinys:

Dydžiai

Bridgestone Turanza 6 gaminamas 116 dydžiais, pradedant nuo 195/50 R16 iki 285/30 R22.
rodyti kainas

Panašios padangos

Palyginimas: padangos panašios į Bridgestone Turanza 6

Laiko juosta

2023

Bridgestone Turanza 6 buvo paleistas

2023

Bridgestone Turanza 6 buvo išbandytas 3x (Autobild,...)

2024

Bridgestone Turanza 6 buvo išbandytas 6x (Autobild,...)

Pasiekimai

Geriausias
aquaplaning-longitudinal
Akvaplanavimas - išilginis
Adac 2024
Geriausias
dry-handling
Sausas tvarkymas
Ace 2024
Geriausias
noise-interior
Vidaus triukšmas
Adac 2024

Bridgestone Turanza 6 padangų bandymuose

Visi padangų bandymai, kuriuose dalyvavo Bridgestone Turanza 6:
ADAC
ADAC Vasarinių padangų testas 2024 215/55 R17
Patenkinamas
Užėmė #6 iš 16
Pirmą kartą pasirodžius, Bridgestone Turanza 6 užėmė 6 vietą tarp 16 konkurentų, pelnydamas galutinį įvertinimą „Patenkinamas". Padangos buvo pagirtos dėl puikaus vandens plaukiojimo atsparumo, prognozuojamo ilgo tarnavimo laikotarpio, mažo nusidėvėjimo, neįtikėtinai lengvos svorio ir mažesnio degalų sąnaudų. Tačiau ji parodė nedideles silpnybes tiek sausose, tiek šlapiose keliuose, kurios paveikė jos saugumo įvertinimus. Nors jos pasirodymas dėl grįžtamumo ir precizijos sausose keliuose paliko ko norėtis, jos stabdymo galimybės buvo pastebimos kaip pagyrėtinos. Šlapiuose paviršiuose, nepaisant gerų vandens plaukiojimo bandymų rezultatų, ji nepasiekė tolimo stabdymo nuotolio matavimuose ir valdymo, turėdama vidutinį sugriebio lygį, kuris kovojo efektyviai sujungti longitudinalines ir šonines jėgas. Padanga išsiskyrė ypač vandens plaukiojime - longitudinaliniu ir vidaus triukšmu, demonstruodama savo stiprybes tiek vandens nutekimo, tiek suteikiant ramų važiavimą. Jos aplinkosaugos poveikis buvo pastebėtas teigiamai, pelnydamas gerus taškus už tarnavimo laikotarpį, nusidėvėjimą ir efektyvumą, nors jam trūko aukštesnių pažymių dėl išorinio triukšmo ir tvarumo aspektų.
Pavadinimas Poveikis aplinkaiVairavimo sauga
Geriausios testo reikšmės1,61,7
Bridgestone Turanza 62,22,8
Parodyti testo informaciją
ACE
ACE Vasarinių padangų testas 2024 225/45 R17
Rekomenduojama
Užėmė #6 iš 10
Pavadinimas Bendras taškų skaičiusšlapiaSausasPasipriešinimas riedėjimuiTriukšmas
Geriausios testo reikšmės2144792135
Bridgestone Turanza 619461110185
Parodyti testo informaciją
Autozeitung
Autozeitung Vasarinių padangų testas 2024 225/45 R17
Rekomenduojama ekonomiškam vairavimui
Užėmė #9 iš 9
Bridgestone Turanza 6 nusileido prie pat galo, užimdamas 9-ąją vietą iš 9 varžovų. Nepaisant to, jis buvo pripažintas dėl savo ekonomiško vairavimo pranašumų, dėka savo Enliten technologijos, užtikrinančios efektyvų ratų sukibimą, todėl jis yra išskirtinis pasirinkimas energijos taupymui. Padanga pasižymi nepriekaištingu pasirodymu, kai kalbama apie sukibimo atsparumą, kuris išsiskyrė kaip geriausias tarp jo bendraamžių. Vis dėlto, jo pasirodymas šlapiomis dangomis atskleidė tik vidutines galimybes, apibūdintas solidžiu sukibusiu ir gyvai reaguojančiu krovinio pokyčių lygiu, nors šie trūkumai nebuvo laikomi kritiniais. Sausomis dangomis, padangos ilgiausias stabdymo atstumas buvo kompensuotas žemesniu sukibimo atsparumu ir komfortu. Nepaisant to, jos valdymo dinamika kiek buvo suvaržyta dėl padidėjusio sukibusio. Iš viso, padanga rekomenduojama tiems, kurie prioritetizuoja ekonominį vairavimą, nepaisant jos įvairaus pasirodymo skirtingomis sąlygomis.
Pavadinimas
Bridgestone Turanza 6
Parodyti testo informaciją
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2024 205/55 R16
Pavyzdinis
Užėmė #3 iš 20
Užtikrinant pavyzdinį 3-ą vietą tarp 20 konkurentų, Bridgestone Turanza 6 demonstravo pastebimą veikimą savo naujausioje vertinimo ataskaitoje, pelnydamas „Pavyzdinį“ galutinį įvertinimą. Šis padangos išsiskyrė savo nauju vasarinio protektoriaus raštu, kuris sugebėjo išlaikyti vairavimo savybes įvairiose dalyvaujantįse vietose, užtikrindamas saugų valdymą tiek šlapiomis, tiek sausomis sąlygomis. Jos trumpi stabdymo atstumai ir išskirtinis kilometražas dar labiau pabrėžia jos superiorų dizainą ir funkcionalumą. Be jokių pastebimų silpnųjų pusių, išbandyta Bridgestone Turanza 6 pasitvirtino kaip viršutinis pasirinkimas vairuotojams, ieškantiems patikimo veikimo be kompromisų.
Pavadinimas
Bridgestone Turanza 6
Parodyti testo informaciją
Automotorsport
Automotorsport Vasarinių padangų testas 2024 235/55 R18
Geras
Užėmė #4 iš 8
Užimdamas tvirtą 4 vietą iš 8 konkurentų, Bridgestone Turanza 6 įsivydo išskirtiniu įvertinimu „Geras“. Šis padangos buvo ypatingai paminėtas dėl puikaus akveduktavimo prevencijos ir pakankamų drėgnos kelio stabdymo galimybių. Sausuose keliuose jis buvo išryškintas dėl sportiškų, tačiau valdomų dinamikos, iskiriančių tarp konkuruojančių vasaros padangų. Tačiau atsiliepimuose buvo nurodytos ribotumai drėgno traukos ir posūkio sukibimo srityje, kartu su šiek tiek grubiu važiavimu per lateralines kelio nelygumus. Bridgestone Turanza 6 buvo pagirtas dėl ypatingai mažos sukimo pasipriešinimo, nustatant šioje disciplinoje atskirą lygį. Ši charakteristika pabrėžia padangos įspūdingus rezultatus, užtikrindama efektyvumą be saugumo ar vairavimo kompromisų, išskiriant jį kaip stiprų kandidatą vasaros padangų kategorijoje.
Pavadinimas
Bridgestone Turanza 6
Parodyti testo informaciją
Autobild
Pavadinimas Stabdymo kelias esant sausai kelio dangaiStabdymo kelias ant šlapios dangos
Geriausios testo reikšmės35,425,8
Bridgestone Turanza 636,927,9
Parodyti testo informaciją
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2023 225/45 R18
Geras
Užėmė #5 iš 20
Bridgestone Turanza 6 užėmė 5 vietą tarp 20 dalyvių, pelnydama „Geras“ įvertinimą už savo pasiekimus. Šis premium vasarinis padangų modelis yra vertinamas dėl subalansuoto aukšto lygio našumo ir taupymo kuro savybių, nurodant jį kaip išskirtinį efektyvumo ir aplinkosauginio draugiškumo atveju. Tačiau buvo pasikritikuotas dėl vidutinio ekonominio rodiklio, rodančio galimybę pagerinti efektyvumą laikui bėgant. Ypač verta paminėti, kad jis lenkė konkurentus dviem pagrindiniais disciplinų: komfortu ir vairavimo pasipriešinimu, demonstruodamas savo aukštesnę gebėjimą suteikti sklandų važiavimą, kai minimizuojamas energijos nuostolis ir didinama kuro efektyvumas. Šis dvigubas pasiekimas pabrėžia padangų inžinerijos puikumą ir jų suderinimą su vairuotojų poreikiais, siekiant užtikrinti komfortą be kompromisų dėl efektyvumo.
Pavadinimas šlapiaSausasEinamosios išlaidos
Geriausios testo reikšmės2+1-1
Bridgestone Turanza 62-22-
Parodyti testo informaciją
Autobild
Pavadinimas Stabdymo kelias esant sausai kelio dangaiStabdymo kelias ant šlapios dangos
Geriausios testo reikšmės58.124.8
Bridgestone Turanza 663.827.6
Parodyti testo informaciją
šaltinis: www.autobild.de
Autobild
Autobild Vasarinių padangų testas 2023 225/65 R17
Pavyzdinis
Užėmė #2 iš 12
Bridgestone Turanza 6 užėmė garbingą antrą vietą tarp dvylika varžovų, užsidirbdamas "pavyzdinį" galutinį įvertinimą dėl savo pasirodymo. Šis padangas išsiskyrė dėl savo naujo protektoriaus rašto, suteikiančio subalansuotą ir tvirtą našumo potencialą. Ji suteikė puikias važiavimo galimybes ir ant šlapių, ir ant sausų paviršių, demonstravo gerą gebėjimą važiuoti kelyje, ir užtikrino saugią apsaugą nuo vandens slinkimo. Be to, ją paminėjo dėl ekologiškojo varžymo pasipriešinimo. Padanga ypatingai išsiskyrė komforto, grunto sukibimo ir varžymo pasipriešinimo disciplinose, nustatydama aukštą standartą šiose srityse be pastebėtų trūkumų. Šis įspūdingas savybių balansas pabrėžia Bridgestone Turanza 6 kaip viršutinį pasirinkimą vairuotojams, ieškantiems patikimumo ir našumo skirtingomis sąlygomis.
Pavadinimas
Bridgestone Turanza 6
Parodyti testo informaciją

Bandymų reitingų pasiskirstymas

100% (2x)85% (5x)
PavyzdinisGerasPatenkinamasRekomenduojama ekonomiškam vairavimuiRekomenduojama
2x2x1x1x1x

Reitingai x Ratų dydis

R16R17R18
100% (1x)88.8% (4x)85% (2x)

Reitingai x Plotis

205/xx Rxx215/xx Rxx225/xx Rxx235/xx Rxx
100% (1x)85% (1x)88.8% (4x)85% (1x)

Faq

  1. Ar ši padanga tinkama visureigiams?

    Taip, ši padanga taip pat gaminama suv dydžių.

Kiti Bridgestone modeliai