• 1 parduotuvės, 5 414 produktai
#4
žieminės padangos
2024

GoodYear UltraGrip Performance 3

"UltraGrip Performance 3" yra viena iš geriausių bandymuose matytų padangų, o be to, jos geriausias pasiekimas yra našumas ant sniego, kartu išlaikant puikias savybes ant šlapios dangos, todėl ji puikiai tinka snieguotam klimatui.
Jiri Chomat, PadangosLab.eu
patikrinti GoodYear UltraGrip Performance 3 prieinamumą
Plotis
Profilis
Ratlankio dydis

Palyginimas

Dydžiai

GoodYear UltraGrip Performance 3 gaminamas 89 dydžiais, pradedant nuo 175/65 R14 iki 265/45 R20.
Filtras:
rodyti kainas

Panašios padangos

Palyginimas: padangos panašios į GoodYear UltraGrip Performance 3

Laiko juosta

2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 buvo paleistas

2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 buvo išbandytas 7x (Autobild,...) ir laimėjo Autobild 225/40 R18 testą.

Pasiekimai

3/6
Geriausias
wet-handling
Drėgnas tvarkymas
Automotorsport 2023
Autobild 2023
Sportauto 2023
1/5
Geriausias
aquaplaning-cross
Aquaplaning - kryžius
Autoexpress 2023
1/6
Geriausias
aquaplaning-longitudinal
Akvaplanavimas - išilginis
Autoexpress 2023
1/6
Geriausias
dry-braking
Sausas stabdymas
Sportauto 2023
1/6
Geriausias
dry-handling
Sausas tvarkymas
TyreReviews.com 2023
1/3
Geriausias
noise-exterior
Išorinis triukšmas
Autobild 2023
1/1
Geriausias
noise-interior
Vidaus triukšmas
Autoexpress 2023
1/1
Geriausias
snow-braking-abs
Stabdymas esant sniegui
Sportauto 2023
1/6
Geriausias
snow-traction
Sukibimas su sniegu
Sportauto 2023
1/6
Geriausias
wet-braking
Stabdymas ant šlapios dangos
Autobild 2023
1/5
Geriausias
wet-circle-cornering
Važiavimas šlapiu ratu posūkiuose
Autobild 2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 padangų bandymuose

Visi padangų bandymai, kuriuose dalyvavo GoodYear UltraGrip Performance 3:
Autobild
Autobild žieminių padangų testas 2023 225/40 R18
Testo nugalėtojas
Užėmė #1 iš 11
Užėmusi pirmąją vietą tarp 11 dalyvių, Goodyear UltraGrip Performance 3 buvo išskirta kaip „Testo nugalėtoja“ dėl nepriekaištingo našumo. Šio padangų rinkinio išsiskiria nauja žieminė profilį, demonstruojanti veiksmingus vairavimo savybes visais oro sąlygomis, išskirtinį saugumą prieš akvaplanavimą ir dinamišką drėgno kelio valdymą, viskas už vidutinę kainą. Tačiau pastebėta, kad jis turi šiek tiek didesnę sukimo varžą. Nepaprastai jis parodė nepaprastus gebėjimus keliomis disciplinomis, tarp jų Komforto, Išorinio triukšmo, Drėgno stabdymo, Drėgno ratelio lenkimas ir Drėgno valdymas, išryškindamas savo subalansuotą puikumą per svarbius našumo rodiklius.
Pavadinimas
GoodYear UltraGrip Performance 3
Parodyti testo informaciją
Tyre Reviews
Tyre Reviews žieminių padangų testas 2023 225/45 R18
Labai rekomenduojama
Užėmė #5 iš 11
Pavadinimas
GoodYear UltraGrip Performance 3
Parodyti testo informaciją
Sport Auto
Sport Auto žieminių padangų testas 2023 225/40 R18
Labai geras
Užėmė #2 iš 9
GoodYear UltraGrip Performance 3 užėmė pagyrimą vertą antrą vietą iš devynių konkurentų. Atspindint jo aukščiausios klasės veikimą, jis pelnė galutinę įvertinimą "Labai gerai". Testuotojai pagyrė šią padangą dėl jos preciziško, saugaus ir patikimo valdymo, pabrėždami jos platesnes saugos atstumas visose išbandytose paviršiuose. Nepaisant stipraus veikimo, buvo padaryta nedidelė pastaba dėl jos šiek tiek mažiau išbaigtos reakcijos į nelygų kelių tekstūras. Padanga parodė išskirtines galimybes, demonstruodama ypatingą stiprybę visomis sąlygomis, kas patvirtina jos labai subalansuotą prigimtį. Kas išsiskyrė, tai jos beprecedentinis veikimas sauso stabdymo, sniego stabdymo, sniego sukibimo ir šlapių sąlygų valdymo srityse, pažymint ją kaip lyderę šiose svarbiose disciplinose. Šis išsamus įvertinimas liudija, kad UltraGrip Performance 3 yra universalus ir patikimas, tvarkantis su įvairiais žieminiais vairavimo iššūkiais.
Pavadinimas
GoodYear UltraGrip Performance 3
Parodyti testo informaciją
Automotorsport
Automotorsport žieminių padangų testas 2023 255/45 R20
Labai geras
Užėmė #2 iš 7
Goodyear UltraGrip Performance 3 įsitvirtino įspūdingame antrajame aukštoje padėtyje iš septynių konkurentų, užsidirbdamas galutinį įvertį "Labai Gerai". Šis padangos išsiskyrė savo trumpais stabdymo atstumais ir labai saugių vairavimo savybių sniege. Taip pat ji pasižymėjo gera posūkių sukibimu su pakankamais rezervais ir buvo įvertinta kaip labai patikima bei stabilia ant drėgnų paviršių. Padangos teikė didelį horizontalų palaikymą, ypač sausomis kelio sąlygomis. Nepaisant šių stiprybių, pastebėta nedidelė trūkumų posūkių akvalenavime ir vairo tikslume, rodanti kai kurią jautrumą apkrovos pokyčiams greitai važiuojant sausose posūkių trasose. Be to, pastebėtas silpnas padangos triukšmas posūkiuose. Šiai padangai buvo užpagirtas plačiai veiksmų spektras, puikiai pasirodanti visomis oro sąlygomis. Ji parodė išskirtinę našumą tokių disciplinų kaip sausų posūkių keitimas juo, sausas vairo reakcija, sniego posūkiai ir drėgno vairavimo atvejais, paskelbiant ją kaip universalų pasirinkimą įvairioms žieminiams vairavimo sąlygoms.
Pavadinimas
GoodYear UltraGrip Performance 3
Parodyti testo informaciją
Autoexpress
Autoexpress žieminių padangų testas 2023 225/45 R17
Rekomenduojama
Užėmė #3 iš 7
Savo įvertinime tarp septynių konkurentų, Goodyear UltraGrip Performance 3 įspūdingai užėmė trečiąją vietą, pelnė reitingą "Rekomenduojama". Po savo pristatymo padarė pastebimą įspūdį, šis padangas ypatingai išsiskyrė drėgnoje terpėje - srityje, kurioje tradiciškai blizga Goodyear padangos. Ji pralenkė visus kitus testuose, susijusiuose su lygumų vandens slenksčio, tvirtai išlaikė pirmaujančią poziciją. Net ir scenarijų, kai vanduo buvo seiliau, jos našumas buvo girtinas, užėmė ketvirtąją vietą stabdymo testuose. Ant valdymo ratelio ji skatino pasitikėjimą, leisdama lengvai valdyti iki savo ribų, nesukeliant pavojingo galinio slidimo. Nepaisant to, kad reikėjo šiek tiek daugiau vairavimo pastangų lyginant su kai kuriais konkurentais, ji išsiskyrė dėl jautrumo ir veiksmingumo drėgnoje terpėje, artimai sekdama paskui Hankook našumą. Sausos terpės sąlygomis Goodyear taip pat parodė stiprias galimybes, pasiekdama antrąją vietą, už lydi tik WinterContact. Nors ji nukrito ketvirtajame pozicijoje sniego našumo testuose, ji palaikė konkurencingai arti pirmaujančiųjų. Be to, ši padanga buvo nepaprastai prisitaikanti keliose svarbiose srityse, vadovavo būriui lygumų vandens slenksčio našumo tiek kryžminiu, tiek ilgiuoju testais, ir taip pat išsiskyrė užregistruodama mažiausią vidaus triukšmą, suapvalindama jos aukštąsias savybes ir patvirtindama jos universalumą per daugelį reikalaujančių žieminių vairavimo sąlygų.
Pavadinimas
GoodYear UltraGrip Performance 3
Parodyti testo informaciją
Autobild
Autobild žieminių padangų testas 2023 225/45 R18
Pavyzdinis
Užėmė #2 iš 20
Apsaugant įspūdingą antrą vietą iš 20 varžovių, Goodyear UltraGrip Performance 3 išsiskyrė galutiniu įvertinimu „Pavyzdinai“. Ši padanga išsiskyrė dėl subalansuoto premium profilio, kuris užtikrino įtikinamą žieminį našumo savybes. Ji buvo pagirta dėl nepaprastai didelio nuvažiuoto atstumo, trumpų stabdymo atstumų ir gero komforto. Nepaisant daugybės stiprių pusių, buvo pastebėta, kad ji turi padidintą ratų sukimosi pasipriešinimą. Tarp įvairių vertinimo disciplinų, padanga demonstravo beprecedentį tobulumą ypač nuvažiuotame atstume, sustiprindama savo reputaciją dėl ilgaamžiškumo ir ilgalaikės vertės.
Pavadinimas šlapiaSausasSniegasEinamosios išlaidos
Geriausios testo reikšmės2+2+11-
GoodYear UltraGrip Performance 32+ 22+1-
Parodyti testo informaciją
Autobild
Pavadinimas Stabdymo kelias ant šlapios dangosStabdymo kelias ant sniego
Geriausios testo reikšmės31,429,2
GoodYear UltraGrip Performance 333,930,1
Parodyti testo informaciją

Bandymų reitingų pasiskirstymas

100% (5x)85% (1x)
Testo nugalėtojasLabai rekomenduojamaLabai gerasPavyzdinisRekomenduojama
1x1x2x1x1x

Reitingai x Ratų dydis

R17R18R20
85% (1x)100% (4x)100% (1x)

Reitingai x Plotis

225/xx Rxx255/xx Rxx
97% (5x)100% (1x)

Kiti GoodYear modeliai